Padangų paieška Dealer Finder

ES padangų ženklinimas

Naujojo ES padangų ženklinimo paaiškinimas

 

Pagal Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (EB) Nr. 1222/2009 reikalaujama, kad visos nuo 2012 m. birželio pagamintos ir nuo 2012 m. lapkričio ES parduodamos padangos* turėtų lipduką arba etiketę, kurie turi būti matomi pardavimo vietoje. Šioje etiketėje pateikiama informacija apie tris svarbius pagrindinius kriterijus, pagal kuriuos galima įvertinti padangų efektyvumą – sukibimą su šlapia danga, degalų vartojimo efektyvumą ir išorinį riedėjimo triukšmą*. Naujasis reglamentas taikomas lengvųjų automobilių, lengvųjų krovininių automobilių ir sunkiųjų krovininių automobilių padangoms.

Naujasis ES padangų ženklinimas parodytas dešinėje.

Pastaba: faktinis sutaupytų degalų kiekis ir saugumas daugiausia priklauso nuo vairuotojo veiksmų.

– Ekonomiškas vairavimo būdas gali gerokai sumažinti degalų sąnaudas.– Reikia reguliariai tikrinti padangų slėgį, siekiant užtikrinti geriausią sukibimą su šlapia danga ir degalų vartojimo efektyvumą.
– Saugumo sumetimais vairuotojai visada turėtų išlaikyti bent mažiausią stabdymo atstumą iki kito automobilio.

Daugiau informacijos apie naująsias padangų ženklinimo taisykles pateikiama šiame ES Komisijos interneto puslapyje: http://ec.europa.eu/energy/efficiency/tyres/labelling_en.htm

 

3 kriterijai:

  1. Degalų vartojimo efektyvumas
  2. Sukibimas su šlapia kelio danga
  3. Išorinis riedėjimo triukšmas

Kiekvieno kriterijaus paaiškinimą galima rasti paspaudus aukščiau pateiktas nuorodas.

Padangų efektyvumas

Europos padangų ženklinimas yra padangų pagrindinių savybių rodiklis. Tačiau tuo istorija nesibaigia. Jūsų saugumui ir komfortui būtinas geriausias padangų efektyvumas visomis aplinkybėmis ir visą padangų naudojimo laiką.

Toyo Tires daro viską, kad patenkintų vartotojų poreikius gamindama produktus, pranokstančius jų lūkesčius. Padangų efektyvumą, kuris nėra nurodytas etiketėse, įmonės viduje tikrina Toyo Tires technikai, jį taip pat galima patikrinti pagal pirmaujančių automobilių žurnalų bandymus.

Kalbant apie žiemines padangas, Toyo Tires kuria pažangias protektoriaus mišinio technologijas, kad esant žemai temperatūrai, važiuojant apsnigtu ir apledėjusiu keliu būtų užtikrintos reikiamos manevringumo charakteristikos, stabdymo, greitėjimo ir valdymo savybės.


Visi kartu šie kriterijai sudaro realų pagrindą, kuriuo pagrįsti Toyo Tires aukščiausios kokybės produktai, ir kartu padeda jums įsigyti savo vairavimo poreikiams tinkamiausias padangas.