Padangų paieška Dealer Finder

Bandymų centrai

Toyo Tires vykdo vieną iš sudėtingiausių ir išsamiausių bandymų programų savo veiklos srityje. Tai padeda mums kurti ir teikti rinkai nuosekliai aukštos kokybės produktus ir užtikrinti aukštą jų saugumo ir efektyvumo lygį. Be toliau nurodytų bandymų poligonų ir techninių centrų Japonijoje, išsamūs bandymai realiomis sąlygomis vykdomi visose mūsų rinkose visame pasaulyje. Tačiau bandymai neapsiriboja tik šiame puslapyje nurodytomis vietomis.

Toyo Tires mano, kad inovacijos gimsta konkuruojant. Todėl aktyviai dalyvaujame įvairių rūšių automobilių sporte visame pasaulyje. Tai apima viską – pradedant SPEED World Challenge GT ir Touring Car varžybomis, kurios vyksta garsiosiose JAV automobilių lenktynių trasose, ir baigiant Dakaro raliu, kuris vyksta taip pat itin sudėtingomis sąlygomis. Ši veikla padeda mūsų inžinieriams kurti ir išbandyti medžiagų prototipus, konstrukciją ir efektyvumo koncepcijas.

Mūsų bandymų įstaigos

  • Toyo Tires bandymų poligonas – Mijadzakis, Japonija
    Toyo Tires bandymų poligone Mijadzakyje, Japonijoje, vykdomi keleivinių, lengvųjų krovininių automobilių ir autobusų padangų efektyvumo, patvarumo ir triukšmo bandymai didelio greičio sąlygomis. Šiame poligone yra ir bandymų trasa, skirta tikrinti ir analizuoti Toyo Tires padangų savybes vairavimo stabilumo atžvilgiu.
  • Toyo Tires bandymų poligonas – Saroma, Japonija
    Žieminės ir universalios padangos tikrinamos Toyo Tires bandymų poligone Saromoje, Japonijoje. Šiame poligone Toyo Tires inžinieriai tiksliai matuoja įvairias efektyvumo savybes – trauką, stabdymą ir valdomumą realiomis sudėtingomis žiemos sąlygomis.
  • Toyo Tires techninis centras – Itamis, Japonija
    Toyo Tires techninis centras Itamyje, Japonijoje, yra vienas iš moderniausių padangų tobulinimo centrų pasaulyje. Jame gausu modernių projektavimo, kūrimo ir bandymų įrenginių, įskaitant Flat Trac II padangų bandymų įrangą ir superkompiuteriu pagrįstą modeliavimo sistemą, kurios funkcija yra produktų kūrimas taikant T-Mode technologiją.