Padangų paieška Dealer Finder

Istorija

Trumpa Toyo Tires istorija

Toyo Tires jau 70 metų, iš jų 36 metus Europoje, reiškia inovacijas, kokybę, efektyvumą ir puikų aptarnavimą. Toyo Tires grupės įmonės vykdo tyrimų, gamybos, bandymų, platinimo ir rinkodaros veiklą Šiaurės Amerikoje ir Pietų Amerikoje, Europoje, Azijoje, Artimuosiuose Rytuose ir Okeanijoje.

Taip bendrovė Toyo Tires susikūrė tvirtą reputaciją visame pasaulyje. O kas gali žinoti apie padangas daugiau, nei žmonės, kurie jas gamina ir parduoda kiekvieną dieną? Europoje Toyo Tires rekomenduoja daugelio žurnalų vykdomi bandymai, o Jungtinėse Amerikos Valstijose Šiaurės Amerikos padangų pardavėjai nuo 2000 metų jau septynis kartus Toyo Tires įvertino kaip prekių ženklą Nr. 1.

Įkūrimas

Vizija apie puikių padangų gamybą atsirado 1945 m. rugpjūtį, kai steigėjas ir prezidentas Rikimacu Tomihisa įsteigė įmonę Toyo Tire & Rubber Co, Ltd Japonijoje.

1975 m. Vokietijoje buvo įsteigta bendrovė Toyo Reifen GmbH – pirmoji Toyo Tires įmonė Europoje. Vėliau 1981 m. įkurta įmonė Toyo Tyre UK Jungtinėje Karalystėje, o 1989 m. – Toyo Banden B.V Nyderlanduose.

2005 m. įkurta įmonė Toyo Tire Europe, kuri buvo ir pagrindinė Toyo būstinė Europoje ir įmonių Toyo Tyre (UK) Ltd, Toyo Tire Benelux B.V ir Toyo Tire Italia Spa pagrindinė įmonė. Bendrovė Toyo Tire Europe yra atsakinga už visą prekybos ir rinkodaros veiklą Europoje, ji bendradarbiauja su importuotojais ir antrinėmis įmonėmis.

2008 m. Maskvoje įkurta įmonė Toyo Tire RUS, o 2014 m. – ir Toyo Tire Deutschland GmbH, užsiimanti pardavimo ir rinkodaros veikla Vokietijoje ir Austrijoje.

Taikymai

Siekiant patenkinti klientų reikalavimus ir įvesti kai kurių tendencijų šiame procese, bendrovė Toyo Tire taip pat tapo lydere įrengimų ir dinaminių padangų taikymų srityje.

Puošybos rinkos plėtros metu, 21 a. pradžioje, Toyo Tire reagavo pradėjusi gaminti didelio efektyvumo padangas su žemu profiliu ir dideliu disko skersmeniu. Po sėkmės sulaukusių Proxes T1s padangų sekė Proxes T1R, Proxes T1 Sport, o 2015 m. pristatytos padangos Proxes T1 Sport plus. Visos naujojo asortimento padangos suteikia A klasės sukibimą su šlapia kelio danga, užtikrina puikias sukimo ir stabdymo galimybes azartiškiems vairuotojams.

SUV klasės automobiliai ir bekelės sąlygos

Toyo Tires yra SUV ir 4 x 4 automobilių padangų gamybos specialistai. Keliams skirtų padangų asortimente yra įvairių padangų – nuo itin efektyvių padangų greitam važiavimui greitkeliais Proxes T1 Sport SUV iki Open Country H/T padangų, kurios puikiai papildo 4 x 4 ir pikapų savybes.

4 x 4 automobiliams skirtos padangos Open Country A/T plus ir Open Country M/T padangos rimtesnėms bekelės sąlygoms užtikrina mobilumą ir pagerina automobilio važumą. Open Country M/T padangų lenktynių versijos buvo naudojamos siekiant laimėti Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) bekelės dviejų varomųjų ratų automobilių ralio lenktynių (FIA Cross Country Rally Championship 2 Wheel) trofėjų, FIA T2 bekelės lenktynių (FIA T2 Cross Country Championship), Baja 1000 lenktynes ir kelis Dakaro ralio etapus.

Automobilių sportas

Toyo Tires padangos naudojamos beveik visų tipų automobilių sporte. Pradedant Spa 24hours ir VLN Endurance lenktynėmis ir baigiant Porsche profesionalų lenktynėmis Jungtinėje Karalystėje, Toyo Tires padangos buvo naudojamos įvairių klasių lenktynių trasose, o puikiai įvertintas padangas Proxes R888 2015 m. papildė Proxes R888R padangos, suteikiančios aukščiausio lygio sukibimą, taip pat ir posūkiuose.

Dabartinė padėtis

Įmonė Toyo Tire Europe GmbH turi tris antrines prekybos įmones ir platintojus visose didelėse Europos rinkose.

Mūsų padangų asortimente yra padangų įvairiems poreikiams, pradedant nuo lenktynių įkvėptos didelio efektyvumo Proxes linijos padangų ir baigiant Open Country linijos padangų, skirtų 4 x 4 ir SUV automobiliams, bei aplinkai nekenksmingos linijos NanoEnergy. Nesvarbu, ar vairuojate 4 x 4, SUV klasės automobilį ar furgoną, Toyo Tires gali pasiūlyti jums tinkamų padangų.

Toyo Tires įsipareigojimas diegti naujoves, užtikrinti kokybę, efektyvumą ir puikų klientų aptarnavimą yra tvirtas ir ilgalaikis.